Прес-анонс Другої регіональної школи

  Для того, щоб подiю у бібліотеці гiдно було висвiтлено в засобах масової інформацiї, необхідно проiнформувати про цей захiд заздалегiдь за допомогою прес-анонсу.
  В прес-анонсі повідомляється про подію, яка тільки має статися. Прес-анонс описує ідею, тему і план майбутнього події. Вчасно розісланий прес-анонс забезпечить присутність представників преси та інших зацікавлених осіб на запланованому заході.
  Пропонуємо до уваги читачів приклад прес-анонс Другої регіональної школи бібліотечного журналіста.Друга регіональна школа бібліотечного журналіста в Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка

  З 17 по 20 листопада 2015 р. на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка (провулок Короленка, 18, м. Харків) відбуватиметься Друга регіональна школа бібліотечного журналіста.
  У програмі школи передбачено: знайомство з трендами у нових медіа й можливістю їх використання у бібліотечній журналістиці; впровадження у бібліотеці конвергентних редакцій; дослідження сайту бібліотеки з точки зору журналістики, інтернет-сервісів для створення медійного контенту; створення періодичних видань у електронному та друкованому форматах.
  Традиційною складовою навчання бібліотекарів-журналістів є майстер-класи. Цього разу майстер-класи проведуть керівник прес-служби Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського НАН України Л. А. Поперечна,  молодший науковий співробітник відділу комплексних наукових та науково-інформаційних проектів Інституту бібліотекознавства Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського НАН України В. П. Здановська, професійний фотожурналіст, а також випускники попередніх шкіл, які поділяться своїми успіхами в створенні та просуванні корпоративних періодичних видань.
 Довідково: Школа бібліотечного журналіста ХДНБ ім. В. Г. Короленка – навчально-інноваційний проект, який функціонує з 2013 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за грантової підтримки програми «Бібліоміст» IREX/Україна. Мета Школи – сприяння професійному розвитку бібліотекарів і створення позитивного іміджу бібліотек як безкоштовних загальнодоступних центрів доступу громадян до інформації через взаємодію зі ЗМІ та створення власних бібліотечних ЗМІ (електронних та друкованих), сайти і сервіси Web 2.0, 3.0. Проект «Школа бібліотечного журналіста» – переможець у номінації «Найоригінальніша бібліотечна інновація року» конкурсу «Марафон непересічних бібліотечних ідей – 2013» (програма «Бібліоміст», приз – планшет Asus Google Nexus).
Інформаційний майданчик школи – блог «Школа бібліотечного журналіста» (http://journalist-library.blogspot.com).

Координатор: заступник директора з наукової роботи, канд. наук із соціальних комунікацій Людмила Володимирівна Глазунова.
Контакти: тел. (057) 731-11-01, e-mail: libjournalist@gmail.com

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

П'ята регіональна школа бібліотечного журналіста

Секрети електронного книговидання, або Як самостійно видати книгу

#5регіональна_ШБЖ