Розширюємо медіапростір бібліотеки: креативні роботи наших переможців  Презентуємо газети–переможці Третьої всеукраїнської школи бібліотечного журналіста (14–17 квітня 2015 р.).

  Дипломом І ступеня відзначено газету «Library Young People» (редколегія: Т. Г. Сонник, Т. В. Сердега, Т. О. Хуторянська). 

  Це видання – погляд молодих співробітників на бібліотеку – якою вона є? Багатовекторність роботи бібліотекаря знайшла відображення в тематиці газети: «бібліотекар & журналіст», «бібліотеки, які вражають», портрет творчої людини – поета Настасії Мілевської і трохи традиційного – рекомендації книголюбам «10 книг до травневих свят». Яскравий дизайн в стилі коміксів про Супермена безсумнівно приверне вашу увагу.


  Дипломом ІІ ступеня нагороджено газету «Аскорбинка для души» (редколегія: Д. В. Заводнова, О. В. Сохарь). 

  Газета звертається до студентів-медиків:

Знай, что у «студенто-человека»

Все хвосты растут от суеты.

Тормозни, зайди в библиотеку,

Здесь пропишут «Аскорбинку для души».

  Легко, з гумором редакція говорить про серйозні речі: про користь читання, як лікуватися книжкою. Ви дізнаєтеся, що читають «зірки», куди можуть піти «енергійні студенти» (рубрика «ЖЭСТЪ»).

   Дипломом ІІІ ступеня нагороджено газету «До РАНКової кави» (редактор Т. В. Ластовка). 


  У назві газети обіграно назву харківського видавництва «Ранку». Серед інших газет вона відрізняється суто корпоративної тематикою, висвітлює досягнення видавництва, новини галузі, анонси «околокніжних» заходів та участь у благодійних акціях. Із інтерв'ю з директором та засновником «Ранка» В. В. Кругловим ви дізнаєтесь про історію видавництва, зможете зазирнути в його найближче майбутнє.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Штучний інтелект для генерації зображень: вивчаємо нові інструменти

Попередня програма #12ВсеукраїнськаШБЖ

Запрошуємо на майстер-клас «AI+Art».Відкрийте світ штучного інтелекту разом з нами!