ДО ВАШОЇ УВАГИ ДЕВ’ЯТИЙ ВИПУСК ДАЙДЖЕСТУ БІБЛІОТЕЧНИХ ІННОВАЦІЙ «БІБЛІОSPACE»

    

    У цьогорічному випуску висвітлені інновації в бібліотечній діяльності світу: створення безбар’єрності, передусім для дітей та інвалідів, впровадження інклюзивної культури та поведінки тощо.

    Знайомство з передовим досвідом книгозбірень Європи, США та Австралії наразі є дуже актуальним для нашої країни, оскільки дозволяє ґрунтовно дослідити та задовольнити особливості та потреби користувачів. Сучасна бібліотека допомагає реалізувати державну політику у сфері освіти, науки, культури та охорони здоров’я, у ній формується особливе мультифункціональне культурне середовище, в якому відбувається соціальна інтеграція членів громади. Важливість формування подібного середовища сьогодні важко переоцінити, оскільки вже другий рік поспіль ми потерпаємо від ворожих обстрілів, і, на жаль, потерпає наше фізичне, психологічне та ментальне здоров’я.

    Пропонуємо колегам ознайомитися з надихаючим досвідом бібліотекарів Австралії в успішній інтеграції дітей та дорослих з проблемами зору й аутизмом, неймовірними бібліотекарями Північної Америки, які піклуються про ментальне здоров’я своїх користувачів, медичними ініціативами в бібліотеках США, креативними просторами книгозбірень Європи, які допомагають дітям з дислексією, рішеннями щодо соціалізації людей різних соціальних рівнів і їхньої інтеграції у суспільство.

    Новий випуск «БібліоSPACE» доступний за покликанням: Читати випуск №9


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Штучний інтелект для генерації зображень: вивчаємо нові інструменти

Запрошуємо на майстер-клас «AI+Art».Відкрийте світ штучного інтелекту разом з нами!

Відкрито реєстрацію на участь у ХІІІ Всеукраїнській онлайн-школі бібліотечного журналіста