Медіа-простір сучасної бібліотеки

Пропонуємо до вашої уваги засіб орієнтування фахівців бібліотечної справи у накопичених і створюваних професійних ресурсах — комунікаційний навігатор (путівник ) під умовною назвою «Бібліотечна Періодика» ; він представлений на сайті методичної служби Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка ( «Колегам- бібліотекарям»).

Матеріал у путівнику згрупований відповідно з сучасними науковими уявленнями щодо місця бібліографознавства в системі соціально — комунікаційних наук , в числі яких бібліотекознавство , бібліографознавство , документологія , книгознавство , інформологія , журналістика , музеєзнавство , архівознавство. У межах кожної з тематичних рубрик в алфавітному порядку представлені розширені бібліографічні описи періодичних видань, що двох видів: аналогові електронні видання (ідентичні друкованим оригіналам ) і оригінальні ( що існують лише в Мережі) вітчизняні та зарубіжні електронні видання . Опис джерел забезпечен гіперпосиланнями на місце постійного зберігання ресурсу : сайти бібліотек , видавництв , репозитарії вузів і т.п. У примітках відзначені особливості доступу до ресурсу , наприклад необхідність реєстрації.

Сьогодні в путівнику «Бібліотечна Періодика» представлена інформація про 40 найменуваннях видань. Моніторинг та актуалізація інформації в вебліографічних навігаторі будуть відбувається постійно. Спектр періодичних видань і структура навігатора також постійно розширюється.

Також пропонуємо до вашої уваги інтерактивну карту «Навігатор «Бібліотечна періодика»Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Штучний інтелект для генерації зображень: вивчаємо нові інструменти

Запрошуємо на майстер-клас «AI+Art».Відкрийте світ штучного інтелекту разом з нами!

Відкрито реєстрацію на участь у ХІІІ Всеукраїнській онлайн-школі бібліотечного журналіста